• Wybory samorządowe 2018 - zagłosuj 21 października

Kandydaci do Rady Miejskiej w Lęborku – okręg nr 2

Janina Pujsza

Okręg nr 2 / Pozycja: 1

Główna księgowa w Szkole Podstawowej nr 7, działaczka katolicka, pomysłodawczyni trwającej od 10 lat akcji “Bezpłatny PIT” przy parafii św. Jakuba Ap., dwójka dorosłych dzieci.

Bogdan Oszmian

Okręg nr 2 / Pozycja: 2

Wieloletni Dyrektor PZU w Lęborku, Przewodniczący Rady Miejskiej Lęborka. Działacz katolicki. Wieloletni członek Stowarzyszenia św. Jakuba odpowiedzialny za udział twórców ludowych w corocznym Jarmarku św. Jakuba. Współprzewodniczący Lęborskiego Komitetu Obchodów 100 – lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Autor wniosków do Budżetu Obywatelskiego. Od 30 lat mieszkaniec osiedla Czołgistów.

Andrzej Gad

Okręg nr 2 / Pozycja: 3

Technik ekonomista. Emeryt. Działacz katolicki.

Leszek Olszewski

Okręg nr 2 / Pozycja: 4

Kierowca w Zakładzie Komunikacji Miejskiej, absolwent technikum mechanicznego, żonaty. Otwarty na nowoczesną komunikację i bezpieczne, czyste, nowoczesne i przyjazne miasto.

Marzena Engel

Okręg nr 2 / Pozycja: 5

Jestem 42 letnią niezależną kobietą, mam wspaniałą rodzinę: męża i dwie śliczne córeczki. Od wielu lat jestem zaangażowana w działalność społeczną prowadząc Stowarzyszenie Kobiet “My”.  Z wykształcenia jestem mgr politologii i jestem mocno związana z administracja publiczną. Od 2000 roku pracowałam w Starostwie Powiatowym w Lęborku, a obecnie zajmuje stanowisko kierownika w ZSGŻiA w Lęborku. Najważniejsza dla mnie jest rodzina, bezpieczeństwo i uczciwość.

Jakub Doba

Okręg nr 2 / Pozycja: 6

Technik ochrony środowiska, prezes zarządu Rodzinnego Ogrodu Działkowego Orlińskiego w Lęborku – funkcja społeczna. Od 12 lat pracownik firmy FRANKE FS POLAND. Żonaty od 8 lat, córka Julka – 5 lat. Interesuje się wędkowaniem, jazdą na rowerze i podróżami.

Klaudia Brzózka

Okręg nr 2 / Pozycja: 7

Jestem mamą 3 letniego Marcelka, nauczycielką wychowania fizycznego , wychowawcą świetlicy, trenerem w Lęborskim Klubie Biegacza im. Braci Petk oraz zawodniczką od 15 lat. W 2015 roku ukończyłam studia magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Mam 27 lat, lecz mimo młodego wieku chciałabym zaangażować się w pracę na rzecz naszego miasta.

Okręg obejmuje ulice: 1 Maja, Aleja Wolności (numery parzyste od nr 2 do nr 48), Armii Krajowej (nr 20, 22 i od numeru 24), Bieszki, Bohaterów Westerplatte, Czołgistów, Głowackiego, Jagiellońska, Kazimierza Wielkiego, Kellera, Kossaka, Krótka, Kwiatowa, Łączna, Malczewskiego, Michała Mostnika, Mieczysława Stryjewskiego, Nadmorska, Opolska, Orlińskiego, Pilotów, Pionierów, Plac Kopernika, Plac Piastowski, Poznańska, Prusa, Rodła, Skarżyńskiego, Weterynaryjna, Witkacego, Władysława Łokietka, Wrocławska, Zofii Witkowskiej