• Wybory samorządowe 2018 - zagłosuj 21 października

Kandydaci do Rady Powiatu Lęborskiego – okręg nr 2 – Łeba/Wicko

Tomasz Tutak

Okręg nr 2 / Pozycja: 1

Nauczyciel historii w I Liceum Ogólnokształcącym w Lęborku, wykładowca Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Łebie. Radny Rady Powiatu Lęborskiego od 1998 roku. Przez 12 lat członek Zarządu Powiatu, w ostatniej kadencji przewodniczący Komisji Edukacji, Sportu i Turystyki. Działacz społeczny, współzałożyciel Stowarzyszenia Ziemia Lęborska, wiceprezes i współzałożyciel Stowarzyszenia Klub 42,2. Maratończyk.

Wojciech Bucior

Okręg nr 2 / Pozycja: 2

Mgr inż. inżynierii środowiska, licencjonowany zarządca nieruchomości. Od 10 lat mieszka w Żarnowskiej i zarządza wspólnotami na Osiedlu Żarnowska oraz innymi nieruchomościami. Organizator pobytu turystów w Żarnowskiej i Łebie. Wolontariusz organizacji WWF Błękitny Patrol, aktywny członek Łebskich Morsów. Zdeterminowany, aby mądrze chronić środowisko, dbać o infrastrukturę drogową oraz wydłużyć sezon turystyczny w naszych gminach nadmorskich.

Natalia Tomkowicz

Okręg nr 2 / Pozycja: 3

19 letnia mieszkanka Sarbska, studentka prawa na Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni, „od zawsze” zaangażowana w pracę społeczną dla społeczności młodzieżowej i lokalnej: wybrana do Młodzieżowej Rady Miasta Lęborka II kadencji oraz Młodzieżowej Rady Województwa Pomorskiego III kadencji, aktywnie wspiera organizację koncertów, przedsięwzięć kulturalnych i akcji charytatywnych. Gotowa do dalszego działania na rzecz swoich rówieśników i powiatowej wspólnoty mieszkańców.

Paula Bończyszyn

Okręg nr 2 / Pozycja: 4

Ma 18 lat, mieszkanka Charbrowa, absolwentka I LO w Lęborku, zaangażowana w pracę samorządu uczniowskiego. Obecnie rozpoczyna pracę w jednej z sieci telekomunikacyjnych. Od października podejmuje studia na Uniwersytecie Gdańskim, kierunek administracja.

Michał Opara

Okręg nr 2 / Pozycja: 5

36 lat, mieszkaniec Gęsi, ukończył dwa fakultety – mgr historii oraz prawa, dyrektor oddziału Santader Bank Polska S.A. w Kościerzynie. Chce pomóc w pozyskiwaniu i racjonalnym wykorzystywaniu środków na zadania samorządu powiatowego.